Sıfır araçlarda olay fiyat listesi: 530 bin liraya sıfır, lüks araç sahibi olmak mümkün!

Araç almak isteyip, ikinci elin masraflarıyla uğraşmak istemeyenler, yeni araçların fiyatlarından ötürü sorun yaşıyor. Lakin son vakitlerde SUV marka araçların fiyatları hayli dikkat çekiyor. Aktüel fiyatların yakın markajda olduğu SUV marka araçların model dizaynları ve kullanım rahatlıkları da çok seviliyor. Dacia isimli araba markası, SUV modeliyle yeni bir atağa kalkmaya hazırlanıyor. Pekala Dacia Sandero Stepway makyajlı kasasıyla bu araç modelleri ve SUV model araç fiyatları nedir?

Dacia Sandero Stepway’in özellikleri ortasında neler var?

Dacia Sandero Stepway üstün özellikleriyle şoförlerin dikkatini çekiyor. Araba dünyasında yarı Hatchback yarı su üzere görünen olan Sandero, Türkiye’deki satışlarını da giderek arttırıyor.

Sandero Stepway’in art koltuğundaki hayat alanı ile bagaj hacmi, birinci dikkat çeken özellikleri ortasında bulunuyor.

Çekirdek ailelerin yanı sıra geniş ailelerin da çarçabuk kullanabileceği bir aile arabası olan Dacia Sandero, çok konforlu bir sürüş sağlıyor.

Dacia Sandero Stepway’in fiyatları nedir?

Geniş iç hacimli Dacia Sandero Stepway, Türkiye’de 530.900 TL’den satılıyor.

900 beygir gücünde, akaryakıtlı motora sahip olan Dacia Sandero Stepway, giriş paketinde manuel şanzıman olarak görülüyor.

2023 yılı Mart ayı prestijiyle araç fiyatları da güncellendi. Dacia Sandero Stepway’in Mart ayı aktüel fiyat listesi nedir? Dacia Sandero 2023 Mart ayı fiyat listesi şöyle:

Essential Stepway Tce 90 bg

Fiyatı: 530.900 TL

Essential Stepway Eco-G 100 bg

Fiyatı: 553.000 TL

Essential Stepway Tce 90 bg CVT

Fiyatı: 564.000 TL

Expression Stepway Tce 90 bg CV

Fiyatı: 622.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir